درباره ما

شرکت جهان باطری با بیش از سه دهه تجربه حرفه ای و تخصصی در رابطه با انواع باطری ، مفتخر است در خدمت صنایع کشور بوده ، عمده فعالیت شرکت جهان باطری تهیه ، توزیع ، فروش و پخش انواع باطریهای صنعتی مورد استفاده در صنایع خودرو ، صنایع برق ، الکترونیک و ….. می باشد.

-         باطری UPS

شرکت جهان باطری در حال حاضر نماینده انحصاری باطریهای خشک از نوع Sealed Lead Acid ساخت کمپانی ® Power Max – انذونزی بوده است ، لازم به ذکراست که باطریهای مذکور دارای کیفیت مطلوب با طول عمر بالا می باشند.

تنوع آمپرساعتهای قابل دسترس در انبار این شرکت :

12V/1.3AH ,12V/2.2AH ,12V/4.5AH ,12V/7AH ,12V/12AH ,12V/18AH 12V/28AH ,12V/45AH ,12V/65AH ,12V/100AH، میباشند و علاوه بر آمپرساعتهای فوق الذکر ، این شرکت می تواند درخصوص باطریهای 2V, 4V, 6V در صنایع ذیربط ، باطریهای مورد نیاز را تامین نماید.

علاوه بر برند یاد شده ، این شرکت نماینده توزیع و فروش باطریهای خشک از نوع Sealed Lead Acid ساخت کمپانی Leoch چین و صبا بوده است که بنا به درخواست و تمایل مشتری ، این شرکت باطری مورد نظر از دو برند مذکور را تهیه و ارسال می نماید.

شرکت جهان باطری جهت کاهش هزینه خرید مشتری ، درصورت تمایل می تواند باطری کهنه (معیوب) را به صورت کیلوئی یا آمپری خریداری نماید و باطری نو را تحویل دهد.

گارانتی باطریهای UPS به مدت یکسال (12ماه) از زمان تحویل باطریها میباشند (به شرط استفاده در شرایط متعارفی و استاندارد) و چنانچه مشتریان سازمانهای دولتی و خصوصی درخواست افزایش مدت گارانتی را بخواهند ، این شرکت با در نظر گرفتن نوع پرو‌ژه ، سایت نصب ، مدل باطری و …… مدت گارانتی باطریها را افزایش خواهد داد.

لارم به ذکراست که این شرکت دارای شبکه توزیع فروش در سراسر ایران بوده و علاوه بر آن باطریهای مذکور را بطور مستقیم از طریق دفتر مرکزی تهران به کلیه سازمانها ، ادارات ، بانکها ، موسسات مالی و اعتباری ، صنایع فولاد ، نفت ، گاز و پتروشیمی و ……… به فروش رسانده است.

-         باطری ماشین (خودرو):

شرکت جهان باطری نماینده توزیع و فروش باطریهای خشک Delkor کره ، Puma کره ، Solite کره ، MF Power کره ، Tiger کره وHyundai کره بوده و از خدمات این شرکت ، تحویل باطری درب محل مورد نظر در تهران و تحویل و خرید باطری کهنه می باشد.

خدمات تحویل و تعویض باطری در محل مورد نظر (شهرتهران) از خدمات شایسته ای است که این شرکت جهت رفاه مشتریان انجام میدهد و باطری کهنه (معیوب) از مشتری با بهترین قیمت خریداری می گردد و باطری نو بصورت رایگان برای مشتری نصب میگردد.

شایان ذکر است که شرکت جهان باطری درخصوص تامین و توزیع باطری ماشینی در سراسر ایران نماینده فعال می پذیرد و چنانچه هموطنان شهرستانی درخواست خرید باطری از استان یا شهر مربوطه خود را دارند ، می توانند با نمایندگان این شرکت در استان مربوطه تماس حاصل نمایند.

باطریهای خودرو دارای 6 ماه گارانتی از زمان تحویل می باشند.

ارسال و نصب تمامی محصولات بصورت کاملا رایگان انجام می پذیرد

:: برای دریافت لیست محصولات با آخرین تغییرات به بخش لیست قیمت مراجعه فرمایید::